Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. jul
11:00
Hørsholm-Usserød IK (8)
Skovshoved IF (4)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. jul
14:00
Hørsholm-Usserød IK (1)
Holbæk B&I (3)
Træningskamp U19 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:00
Hørsholm-Usserød IK (7)
GVI (4)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK (2)
Fix (2)
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK (3)
AB Tårnby (2)
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Roskilde Boldklub
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. aug
17:00
Hørsholm-Usserød IK
Sporting Fønix CF
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:00
Hørsholm-Usserød IK (21)
AFA Copenhagen (3)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. aug
18:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
AFA Copenhagen
ANN
Træningskamp U13 Liga 2 Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Køge BK
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK (2)
Holbæk B&I
Træningskamp U17 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
14:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
AB Tårnby (2)
Træningskamp U19 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK (5)
LSF (3)
Træningskamp U13 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Holbæk B&I
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:45
Hørsholm-Usserød IK (S4) (2)
Helsingør IF Fodbold (S4 P2) (2)
Herreserie pokalen 24/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
18:30
Hørsholm-Usserød IK (3)
Rødovre
ANN
Træningskamp U17 Liga Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. aug
20:00
Hørsholm-Usserød IK
Måløv BK
8:8 M+45 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Rødovre
Træningskamp U17 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Hørsholm-Usserød IK
Fredensborg BI
Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
Hareskov IF
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
B. 82, Virum
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Karlslunde IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK
FC Holte
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Bagsværd BK
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK (1)
Herlev IF
U11 Drenge 1 8:8 (14) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
A27
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Slagelse B&I
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:30
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
U12 Drenge 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
14:00
Hørsholm-Usserød IK
Farum BK (2)
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
|